Apartamentowiec Izeryn

Wyobraź sobie stoki górskie pokryte lasem…

Nad nimi – błękitne niebo, po którym sennie płyną obłoki, wiatr w okolicznych drzewach wprowadza nastrój błogiego relaksu, zachęcając do odpoczynku w fotelu, po górskiej wędrówce.

A teraz wyobraź sobie siebie, gdy masz to wszystko na wyciągniecie ręki. Nie martw się, szumu drzew nie zakłóci hałas. Mimo bliskości centrum ogromny ogród otaczający Apartamentowiec IZERYN zapewni ci bezpieczną, cichą przystań, a piękna nowoczesna bryła inspirowana Izerynem da ci poczucie bliskości z naturą w pierwotnej postaci

Nic tak nie zaspokoi głodu po powrocie z jednego z wielu szlaków jak świeży pstrąg podawany w pobliskich restauracjach.

Zmęczone mięśnie wrócą szybciej do formy po kąpielach radonowych lub pobycie w grocie solnej, do której tylko kilka kroków z Twojego azylu w Izerynie. Z tej ostoi powrót do zabieganej codzienności może wydawać się wręcz niewyobrażalny. Jakże ciężko jest wyjechać z miejsca, w którym nie tylko nie słyszysz ciągłego pędu i hałasu, ale wreszcie możesz wyciszyć swoje myśli. Nawet poranna przebieżka jest przyjemnością a nie nudnym obowiązkiem.

Pozwól się zaprosić na aromatyczny poranek z dodatkiem widoku na przepiękne góry, na balkonie przez zrelaksowana, spokojna wersje siebie.

To ty w Świeradowie Zdroju, w IZERYNIE

Świeradów Zdrój

Poszukiwania idealnego miejsca pod wysokiej klasy apartamentowiec zaprowadziły nas do położonego w Sudetach Zachodnich Świeradowa Zdroju. W sercu tego historycznego uzdrowiska, zaraz za parkiem zdrojowym udało nam się pozyskać działkę narożną na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego i H. Sienkiewicza. Teren o wyjątkowych walorach widokowych, o krok od tętniących zdrojowym życiem uliczek Świeradowa.

Pomiędzy starymi sosnami i bukami, na 48 arowej działce zlokalizowaliśmy nasz czteropiętrowy, narożny budynek. Widok na góry Rzetelny proces planowania i konsultacji z przedstawicielami życia publicznego, władzami miasta i ekspertami od turystyki zaowocował architekturą łączącą w sobie najlepsze cechy historycznej zabudowy Świeradowa z współczesną architekturą i wszelkimi dogodnościami nowoczesnych budynków.

Biuro Sprzedaży

ul. Cicha, 59-850 Świeradów Zdrój

+48 504 093 094

  biuro@izeryn.pl

Inwestor

Nova Investment sp. z o.o. SK

ul. Podleśna, 78-600 Wałcz

+48 504 093 094

  biuro@izeryn.pl