Położenie Działki

Poszukiwania idealnego miejsca pod wysokiej klasy apartamentowiec zaprowadziły nas do położonego w Sudetach Zachodnich Świeradowa Zdroju. W sercu tego historycznego uzdrowiska, zaraz za parkiem zdrojowym udało nam się pozyskać działkę narożną na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego i H. Sienkiewicza. Teren o wyjątkowych walorach widokowych, o krok od tętniących zdrojowym życiem uliczek Świeradowa.

Pomiędzy starymi sosnami i bukami, na 48 arowej działce zlokalizowaliśmy nasz czteropiętrowy, narożny budynek. Widok na góry Rzetelny proces planowania i konsultacji z przedstawicielami życia publicznego, władzami miasta i ekspertami od turystyki zaowocował architekturą łączącą w sobie najlepsze cechy historycznej zabudowy Świeradowa z współczesną architekturą i wszelkimi dogodnościami nowoczesnych budynków.

Projekt Izeryn

IZERYN, jak nazwaliśmy nasz budynek, to reprezentacyjna fasada, bujna zieleń i harmonijna architektura: wejście do IZERYNU fascynuje każdego dnia na nowo.
Elegancki apartamentowiec w kolorystyce ożywionej użyciem naturalnych materiałów, jak drewno i kamień wpisujących go w kontekst okolicznej architektury i górskiej natury. Forma budynku odzwierciedla lokalny, górski styl, a jednocześnie posiada szereg współczesnych i unikalnych rozwiązań architektonicznych wyróżniających go w subtelny sposób. Nadziemne przeszklone przejście przy strefie wejściowej budynku rozrzeźbia jego bryłę i dopełnia rolę budynku jako narożnej dominanty. Przeszklona, centralnie umieszczona winda wyjeżdża z garaży podziemnych i wyłania się między zielenią pergoli oferując PIĘKNE widoki, wprowadzając widoczny z zewnątrz element ruchu i światła w budynku. Ze względu na ukształtowanie terenu budynek posiada dogodny wjazd do dwóch podziemnych garaży zapewniających odpowiednią liczbę miejsc postojowych z dostępem do windy.
Wszystkie miejsca postojowe na terenie działki zostały umieszczone pod ziemią a 70% terenu inwestycji stanowi ogród. W strefie podziemnej znajdziemy również schowki na rowery i sprzęt zimowy.
Klimatyzowane apartamenty o dużych oknach tarasowych i balkonach pozwalają w komfortowych warunkach cieszyć się górską atmosferą i widokami. Zarówno pomieszczenia mieszkalne jak i korytarze, klatki schodowe są przestronne i dobrze doświetlone. Przy wejściu głównym ulokowaliśmy mała kawiarenkę z cateringiem. IZERYN został zaplanowany z myślą o ludziach pragnących wypoczywać w górach i uzdrowisku, ceniących przyrodę i komfortowe warunki.

Galeria